Kolorowy tramwaj IKEA w Poznaniu

Jeszcze nigdy podróż tramwajem nie była tak komfortowa!

Hasło tegorocznego katalogu IKEA to "W nowym wystroju, w lepszym nastroju". Szwedzki gigant stawia na tekstylia, twierdząc że to najlepsze produkty, za pomocą których szybko, łatwo i niedrogo można zmienić oblicze naszego mieszkania. Okazuje się, że nie tylko mieszkania...

W poniedziałek, w Poznaniu pojawił się niezwykły tramwaj, jakiego w tym mieście jeszcze nie było. Ta wyjątkowa "bimba" (reg. pozn.) to model "helmut", bardzo popularny w stolicy Wielopolski.  Pomalowano go w kolorowe wzory, które można znaleźć na jednej z tkanin IKEA.

Pasażerowie siedzą na wygodnych fotelach i siedziskach wyłożonych kolorowymi poduszkami. Przed ostrym słońcem wzrok podróżujących chronią firanki i zasłony. Na ziemi leży też wielka, pluszowa biedronka. Aby było jeszcze przytulniej w tramwaju stanęły małe stoliki, a na nich doniczki z roślinkami. Można także poczęstować się szwedzkimi ciasteczkami.

Bezpłatny tramwaj będzie kursował do 9 września. Jego trasa zaczyna się z pętli przy ul. Połabskiej, a kończy na nowej pętli na Franowie, blisko sklepu IKEA. Kolorowy tramwaj zatrzymuje się tylko na wybranych przystankach.

Źródło: poznan.gazeta.pl

ZDJĘCIA>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.