Luksusowy hotel dla rozpieszczonych pupili

Ogromne łóżka, przejażdżki Lamborghini i 42-calowy telewizor w pokoju...dla twojego psa!

"D Pet Hotel" mieści się w Los Angeles, w najsłynniejszej dzielnicy miasta - Hollywood. Zajmuje ok 4 tys. m2 powierzchni. Oprócz miejsc noclegowych, na zwierzęta czeka cała masa rozrywek. Jest tu siłownia, SPA i sale zabaw.

Jeśli właściciele są zbyt zajęci aby odwieźć psa do hotelu lub po prostu chcą zafundować zwierzakowi przejażdżkę, mogą wynająć szofera. Przyjedzie on po pupila samochodem. Do wyboru: Ferrari 458 , Lamborghini Gallardo , Bentley, Porsche i Rolls Royce.

Gdzie pies będzie spał? Do wyboru są trzy rodzaje pokoi. W najtańszych - standardowych, znajdują się psie łóżka marki Kuranda. Droższe apartamenty wyposażone są w telewizory z płaskim ekranem i odtwarzacze DVD. Podobno ulubionym filmem "hotelowych gości" jest "Cziłała z Beverly Hills". Dla najbardziej rozpieszczonych pupili przygotowano dwa królewskie apartamenty. Wyposażono je w pełnowymiarowe łóżka i 42-calowe telewizory. Na ścianach wiszą obrazy.

A co zwierzak będzie robił w wolnym czasie? Na pewno nie będzie się nudził. Może iść na siłownię i skorzystać chociażby z psiej bieżni. Może pójść do spa na specjalny pedicure, masaż lub zafundować sobie zabieg odżywiający suchą skórę. Zadbano również o kontakty towarzyskie. Są tu trzy sale zabaw.

Specjalny system filtruje powietrze, a hotelowy kucharz przygotowuje dania zgodne z indywidualnymi upodobaniami każdego pieska. W "D Pet Hotel" przez całą dobę przebywa weterynarz. W lobby znajduje się sklepik, w którym można kupić modne w danym sezonie psie akcesoria.

Chcąc umieścić pupila w pokoju typu "standard", musimy zapłacić 79 dolarów za noc. Luksusowy apartament jest wydatkiem ok. 200 dolarów. Tego lata D Pet Hotel otwiera swoją filię na nowojorskim Manhattanie.

Co o tym sądzicie? Nie uważacie, ze to już lekka przesada?

ZDJĘCIA>>

Zobaczcie filmik:

 
Więcej o: