Mebelki Kalon Studio

Kalon Studio to jedne z ulubionych mebelków modnych rodziców na całym świecie. Przewijają się przez najmodniejsze sesje zdjęciowe, magazyny, czy inspirujące wnętrza. Na czym polega ich siła przyciągania? Po pierwsze: projekt, po drugie: natura, po trzecie: kolor.

Mebelki Kalon Studio są dobrze zaprojektowane: stawiają nie tylko na estetyczną konstrukcję, ale także na funkcjonalność. Rosną wraz z dzieckiem, a wiele z nich ma kilka zastosowań: przewijak z szufladą później będzie pełnił rolę skrzyni, łóżeczku można z czasem pozdejmować szczebelki ze wszystkich stron, a wygodne siedzisko bywa także zabawką - bujakiem. Kalon Studio nie boi się koloru. Bawi się nim, wplatając go w naturalne barwy i faktury. I to nie oswojone kolory podstawowe, ale oryginalne pastele czy świetliste fluo. Gra jest pełna wyczucia, brak więc efektu pstrokacizny. To bardzo wyróżnia ich na tle innych mebelków dziecięcych.

fot. kalonstudios.com

Przywiązanie do natury to element bardzo ważny w idei produkcji Kalon Studio. Meble wykonane są z naturalnego, olejowanego drewna. Misją projektantów jest stworzenie produktu jak najbardziej ekologicznego i bliskiego idei zrównoważonego rozwoju. Dlatego łączą sztukę nowoczesnej odróbki drewna z tradycyjnymi technikami stolarskimi. Każde dzieło ich rąk jest biodegradowalne i odnawialne, a także bezpieczne i nie toksyczne. To ważne założenia, nie tylko przy projektowaniu dla małych dzieci, ale także z myślą o całym następnym pokoleniu. W swojej ofercie Kalon Studio ma łóżeczka dla niemowląt i dla dzieci, a także komody, przewijaki i charakterystyczne siedziska. W kolekcji Kalon ostatnio znalazły się także wełniane maski i zabawne plakaty.

ZDJĘCIA >>

autor: ladnebebe.pl >>

Więcej o: