Stolik kawowy i domek dla lalek w jednym

Centrum dziecięcych zabaw w salonie

Uwielbiamy takie projekty - ładne, proste i praktyczne jednocześnie! Qubis Hause to stolik kawowy i domek dla lalek w jednym zaprojektowany przez Amy Whitworth z Anglii.

Projektantka zauważyła, że często ludzie mieszkający w nowoczesnych, prostych wnętrzach, zmuszeni są całkowicie zmienić swoje mieszkanie, gdy na świecie pojawi się dziecko. Qubis Haus to połączenie pięknego mebla do salonu i centrum zabaw dla dzieci.

Wykonany jest z litego drewna oraz sklejki brzozowej. Do zestawu dołączone są ścianki z pleksi i drewna. Dzieci mogą  zabawić się w architektów tworząc pokoje lalek, według własnego uznania.

qubisdesign.com

Amy Whitworth zaprojektowała także mebelki, idealnie pasujące do stolika Qubis Haus. Tutaj dzieci mają pełne pole do popisu - mogą wykazać się kreatywnością! Mebelki to ręcznie wykonane z drewna bukowego klocki z wbudowanymi magnesami. Wystarczy połączyć ze sobą klocki o różnych kształtach aby stworzyć stół, krzesło czy kanapę. Do wyboru są trzy zestawy, którymi można umeblować salon, sypialnię i jadalnię.

Stolik z domkiem można kupić za 400 funtów. Za zestaw mebelków trzeba zapłacić 35 funtów.

ZOBACZCIE zdjęcia>>

Filmik:

 
Więcej o: