Zgłoś swój film do konkursu "Design & fashion film festival"

Kanał lifestylowy DOMO+, wraz z portalem Sophisti.pl, organizuje pierwszy festiwal filmów krótkometrażowych "Design & fashion film festival", który odbędzie się w dniach 25-26 czerwca w Warszawie. Jego tematem jest sztuka, moda, design i styl życia. Filmy do konkursu można zgłaszać już dziś, najlepsze z nich zostaną pokazane na prestiżowym Warsaw Fashion Street!

Celem "Design & fashion film festival" jest promocja zjawisk, talentów i miejsc związanych z tematyką festiwalu. W marcu ruszyła specjalnie utworzona sekcja na www.sophisti.pl/fff, gdzie twórcy mogą zaprezentować swoje filmy. Spośród nadesłanych prac, jury oraz internauci wybiorą najlepsze produkcje w następujących kategoriach: moda, pasje, muzyka, design i sztuka. Zostaną one pokazane 25-26 maja 2013 roku, w kinie letnim, podczas imprezy Street of Design na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Najlepsze filmy zostaną zaprezentowane 23 czerwca 2013 na Warsaw Fashion Street, będzie można je obejrzeć również w DOMO+, PLANETE+ oraz w Sophisti.tv i Sophisti.pl.

Pomysłodawcą wydarzenia jest Sophisti.pl, portal prezentujący tematy związane ze stylem życia, wzornictwem i modą, a organizatorami - Sophisti Group i DOMO+, telewizyjny kanał lifestylowy poświęcony sztuce urządzania wnętrz, architekturze i wzornictwu. "Design & fashion film festival" będzie promowany w telewizji, radiu, prasie i internecie. Patronatem medialny nad wydarzeniem objęły m.in. magazyny "Cztery Kąty" oraz "Dom & Wnętrze", radio Chilli Zet, portal Kimono, telewizja PLANETE+ oraz znane blogi zajmujące się tematyką designu i lifestyle'u.

Copyright © Agora SA