Biuro zaprojektowane przez pracowników

Zobaczcie zaskakujące biuro krakowskiej Agencji Marketingu Zintegrowanego Grupy Adweb.

Zazwyczaj możliwości aranżacji swojego miejsca pracy mamy mocno ograniczone. W zasadzie wszystko ogranicza się do przyniesienia własnego kubka, postawieniu na biurku zdjęcia dziecka czy ulubionej roślinki.  Pracownicy Agenci Marketingu Zintegrowanego Grupy Adweb mieli znacznie większe pole do popisu. Samodzielnie zaaranżowali przestrzeń biura według własnych preferencji.

Grupa Adweb zajmuje się kompleksową obsługą marek w zakresie marketingu, reklamy i PR. Firma mieści się na dwóch piętrach, w biurowcu przy ul. Bonarka w Krakowie. Do zaaranżowania była przestrzeń o powierzchni 450 m2. Najpierw profesjonalni architekci rozplanowali układ pomieszczeń, dostosowując je do potrzeb pracowników poszczególnych marek grupy Adweb. Gdy projekt był już gotowy, do pracy przystąpić mogli sami zainteresowani.

fot. mat. pras Adweb

Architektura wnętrz zaskakuje na każdym kroku. Nie ma tu dwóch takich samych pomieszczeń. Postawiono przede wszystkim na otwartą przestrzeń. Miejsca pracy są ergonomiczne i odpowiednio oświetlone. W pokojach marki Adseo wyraźnie widać inspiracje Japonią. Pracownicy agencji Rublic Relations postawili na styl glamour. W pomieszczeniach zajmowanych przez studio programistyczne CodeFathers króluje klimat retro. Agencja interaktywna postawiła na duże, kolorowe graffiti.

Części wspólne zaaranżowano tak, by pracownicy mogli chociaż na chwilę oderwać się od obowiązków.  W kuchni, do dyspozycji mają X-box, rzutki i szachy. Znalazło się też miejsce na wygodny kącik do czytania z dużą sofą, stół barowy oraz hokery.

Oczywiście w biurze Adweb nie mogło zabraknąć sali konferencyjnej oraz dwóch pomieszczeń przeznaczonych na tzw. burze mózgów. Miejsca spotkań z klientami zostały zaaranżowane w nieco spokojniejszy sposób. Postawiono tu na nowoczesne i eleganckie wnętrza z nutką postmodernizmu.

Więcej http://www.archirama.pl/wnetrza/architektura-wnetrz-biuro-w-krakowie-zaprojektowane-przez-pracownikow-zobaczcie-wnetrza-siedziby-gru,69_2259.html

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.