Polski projekt: Pastelowe kuchnie z pracowni Cztery Deski

Cztery Deski to autorska pracownia stolarska specjalizująca się w ręcznie robionych meblach, która w tym roku zaprezentowała pierwszą serię mebli gotowych 100% LOVE. W skład kolekcji wchodzą dwie pastelowe kuchnie i uniwersalny stół jadalny, przygotowane z myślą o małych mieszkaniach

100% LOVE to linia mebli projektu Piotra Domańskiego. Charakteryzuje ją nowatorskie podejście do tematyki kuchni, która staje się kluczowym elementem wystroju dziennej części domu, szczególnie w małych mieszkaniach. Meble zostały wyprodukowane przy użyciu wysokiej jakości materiałów, z zachowaniem dużej staranności wykonania. W skład linii wchodzą: wolno stojąca kuchnia kompaktowa FREE, wisząca kuchnia modułowa FLY oraz stół jadalny LOVE.

FREE to kompaktowa kuchnia wolnostojąca, wyposażona w lodówkę, płytę grzewczą i zlew z baterią. Łatwa do podłączenia, w dowolnej chwili może stanąć w nowym miejscu. Dobrze sprawdzi się zarówno w mieszkaniach typu studio jak i w kameralnych biurach. Koncepcja jednego mebla, który spełnia funkcję całej kuchni została stworzona z myślą osobach, które często zmieniają miejsce zamieszkania. Wysoka jakość użytych materiałów i staranne wykonanie potęgują atrakcyjność mebla, który występuje w rozmiarach S i M.

fot. czterydeski.pl; stół LOVE

FLY to lewitująca kuchnia modułowa, która rośnie wraz z apetytem. Ilość modułów użytych do budowy kuchni zależy od potrzeb klienta, który w dowolnym momencie może dokupić kolejny element kuchni. Blat został wykonany w nowoczesnej technologii Kerrock, dzięki czemu powiększa się on razem z kuchnią, bez potrzeby jego wymiany. Dodając nowe moduły kuchni, dodajemy kolejne fragmenty blatu, które zostają dołączone do wiszącej już kuchni a miejsca łączenia stają się niezauważalne.

LOVE to wygodny stół, który sprawdza się w kuchni oraz małej jadalni. Posiada przyjemny drewniany blat oraz smukłe nogi, których mocowania mają indywidualnie dobierany kolor. Stół jest przykładem synergii estetyki z funkcjonalnością, która charakteryzuje prace Piotra Domańskiego, autora projektu. Precyzyjnie dobrany rozmiar tego niewielkiego mebla pozwala, nawet sześciu osobom, wygonie zjeść posiłek.

Kolekcja 100% LOVE jest do kupienia na stronie czterydeski.pl.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA >>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.