Fototapety: Paryż, Andaluzja czy Nowy Jork?

Marzy Ci się salon w iście paryskim stylu? Uwielbiasz andaluzyjskie słońce? A może kochasz klimat Nowego Jorku? Teraz możesz poczuć się w swoim domu jak w jednym z ulubionych zakątków świata.

Wieża Eiffla na ścianie, witrażowa lampka na stoliku i pojemnik z naturalnego drewna na półce. Do tego poduszka w stylu vintage na pikowanej kanapie oraz lustrzana dekoracja ścienna z elementami w kształcie ptasich piór do powieszenia w dowolnym miejscu. Voila! Wnętrze w paryskim stylu gotowe!

fot. calvado.pl

Biel, czerwień i drewno to właśnie te kolory będą królować w salonie nawiązującym klimatem do białych andaluzyjskich miast. Drewniane, składane krzesło przyda się, gdy odwiedzą nas goście. Zdjęcia umieszczone w czerwonej ramce oraz fototapeta przedstawiająca białe,  domki przywołają wspomnienia z podróży do Hiszpanii. Ceramiczny notatnik stylizowany na kartę pocztową przyda się do zapisania ważnych informacji, a delikatna dekoracja ścienna w kształcie chmurek świetnie dopełni wystrój tego wnętrza!

fot. Calvado.pl

Mieszkanie na Manhattanie w zasięgu ręki! Jeśli chcesz poczuć klimat miasta, które nigdy nie śpi, postaw na nowoczesne dodatki w postaci zegara marki LEFF, wykonanego ze stali nierdzewnej, designerskiego wazonu i oryginalnej podstawki na biżuterię. Jedną ze ścian udekoruj fototapetą przedstawiającą nowojorskie wieżowce, a na drugiej powieś siedmioczęściowy zestaw dekorów ściennych, składający się z prostokątnych, poziomych tabliczek z wytłaczanymi nazwami najbardziej znanych miast na świecie, w tym oczywiście Nowego Jorku.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.