Polski projekt: pokrowce i torebki z papieru

Rzeczy codziennego użytku robione z cienkiego specjalnego papieru to produkt flagowy OneOnes Creative Studio. Pokrowce, saszetki, torebki i inne gadżety wykonane są z Tyveku , czyli nowoczesnego materiału łączącego cechy papieru, folii oraz tworzywa sztucznego.

OneOnes Creative Studio to studio graficzne, które po godzinach swojej pracy przy tworzeniu layoutów i łamaniu tekstu, zajmuje się kreatywnym tworzeniem niezwykłych przedmiotów umilających codzienne życie. Właśnie w myśl tej idei powstały unikalne torby i pokrowce na laptopy i tablety z Tyveku? oraz cała kolekcja kolorowych gumkowych przyborników String Out!

fot. dominikajagiello.pl

W portfolio Studia, za którym stoi Dominika Jagiełło, znajdziecie różne warianty, wielkości i kolory pokrowców oraz przyborników. A na specjalne zamówienie OneOnes Creative Studio zrealizuje Wasz indywidualny projekt. Studio nie boi się wyzwań i swoje pomysły realizuje też w większej skali. W jednej z warszawskich galerii sztuki Dominika Jagiełło zrobiła ponad trzymetrową instalację String Out!

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.