Tęczowe ołówki

Jesień nie musi być szara i deszczowa. Wystarczy, że będziemy otaczać się kolorami przedmiotami dodającymi energii. Takim zastrzykiem optymizmu są tęczowe ołówki, czyli najnowszy projekt brytyjskiego twórcy Duncana Shottona.

Te małe cuda działają tak samo jak zwyczajne ołówki, są tego samego rozmiaru i wagi, jednak nie są zrobione z drewna tylko licznych warstw papieru pochodzącego z recyklingu. Dzięki temu ostrząc ołówek otrzymujemy przepiękną barwną tęczę, złożona z sześciu kolorów.

Duncan Shotton to brytyjski projektant mieszkający w Tokyo, który sam o swoich pracach mówi, że ich zadaniem jest wywoływanie szczęścia i pozytywnych emocji u ludzi, którzy kochają to co robią niezależnie w jakiej dziedzinie się realizują.

fot. dshott.co.uk

Możemy więc mieć pewność, że obdarowując bliską osobę małym pudełeczkiem z pięcioma tęczowymi ołówkami, dajemy jej zapas uśmiechu na całą jesień i zimę. Tylko jak tu się powstrzymać by ostrzyć ołówek tylko wtedy kiedy jest taka potrzeba...

Ołówki można kupić przez portal Kickstarter.com, jednocześnie dotując rozwój projektu i wdrożenie go do stałej sprzedaży.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

Więcej o: