Ostrich Pillow - poduszka stworzona do drzemki

Lubisz uciąć sobie drzemkę w ciągu dnia, ale przeszkadza Ci szum wokół? Z poduszką Ostrich Pillow już nic i nigdzie nie zakłóci Twojego snu!

Czy wiesz że dwudziestominutowa drzemka zwiększa naszą produktywność o ponad 30 procent? Z pewnością mieli to na uwadze twórcy Ostrich Pillow - projektanci ze studia Kawamura-Ganjavian.

Pomysł jest rewelacyjnie prosty - oto coś na kształt kasku, ale miękkie, z otworami na ręce, usta i nos, które zakładasz na głowę, kiedy czujesz, że oko Ci się przymyka. Teraz wystarczy oprzeć się o ścianę bądź położyć głowę na biurku (byle tylko szef nie widział).

fot. studiobananathings.com

Ostrich Pillow znakomicie izoluzje oraz zabezpiecza głowę. Świetnie sprawdzi się np. w podróży. Ostatnio studio Kawamura-Ganjavian stworzyła Ostrich Pillow w wersji dziecięcej. Ma większy otwór w okolicy twarzy, dzięki któremu oczy dziecka są cały czas widoczne.

"Poduszki" dla dzieci i dorosłych dostępne są w wielu kolorach. Na razie można je kupić wyłącznie w sklepie studiobananathings.com w cenie 99 dolarów za model dla dorosłych i 75 dolarów za wersję dziecięcą.

Jak Wam się podoba?

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.