Polski projekt: For.Rest - porcelana prosto z lasu

Porcelanowe kubki, filiżanki do cappuccino i espresso oraz spodeczki polskiej marki For.Rest powstały z miłości do przyrody, lasu i jego mieszkańców. Ręcznie malowane zwierzaki, mimo swoich prostych kształtów są piękne i zabawne. Autorką projektu jest Dagmara Malaca.

W kolekcji For.Rest znajdziemy wiewiórki, misie, sówki, jelonki, boberki, szopy i inne zwierzaki, wszystkie własnoręcznie namalowane przez autorkę. Każdy z elementów zastawy jest więc trochę inny i niepowtarzalny, choć wszystkie wykonane są z dużą precyzją. Projekt powstał z przywiązania autorki do lasu obok, którego mieszkała w dzieciństwie. Tam spędzała wakacje, chodziła na długie spacery i tam nauczyła się kochać przyrodę. Klimat towarzyszący marce dobrze oddaje jej nazwa, gdyż to właśnie w lesie możemy znaleźć spokój, ukojenie i odpoczynek.

For.Rest zaraża swoją pasją do natury. Na fanpage'u marki oprócz porcelany i procesu jej powstawania, znajdziemy też zachwycające widoki leśnych polan, zdjęcia ze spacerów po górach i wszystko to w przyrodzie najładniejsze.

fot. materiały For.Rest>

Od niedawna do leśnej rodziny For.Rest dołączyły też kubki z hasłami dodającymi motywacji na cały dzień. Tak więc poranną kawę lub herbatę możemy wypić powtarzając sobie hasła "Sky is the limit" lub " Let's move mountains" . W planach są już kolejne leśne wzory, a złota polska jesień zapewne dostarczy inspiracji na nowe modele. Autorka chętnie realizuje też specjalne zamówienia.

Porcelanę For.Rest można kupić w kilku stacjonarnych sklepach i galeriach w Warszawie i Krakowie oraz w internecie.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.