H&M Home - propozycje na święta

H&M Home oferuje na święta dodatki i dekoracje do domu utrzymane wokół modnych stylizacji tematycznych oraz kolorystycznych. Nie obyło się oczywiście bez popularnych w 2013 roku motywów zwierzęcych i "hipsterskich": przecież wąsy są w tym roku wyjątkowo trendy!

W kolekcji HOME dominuje vintage: zarówno w przecieranych barwach, w stylizowanych printach, czy doborze napisów z charakterystyczną czcionką. Poduchy, puszki i puzderka nadają się idealnie na drobne prezenty, które świetnie sprawdzą się jako ozdoba w świątecznym wnętrzu. Wśród proponowanych dodatków nie sposób nie zauważyć szampańskiego błysku. Znajdziemy go w połyskliwych powierzchniach świeczników, poszewkach poduch oraz koralików bombek. Większość tych akcesoriów jest do wyboru w posrebrzanej lub pozłacanej wersji, co ułatwia dopasowanie ich do założonej aranżacji.

Fot. H&M Home

Ważnym motywem w propozycjach H&M do domu są zwierzęta, o których - zwłaszcza zimą - nie można przecież zapominać. Są "wykorzystane" na korzystnych dla siebie warunkach, a co istotne z przymrużeniem oka. Znajdziemy więc zwierzaki w modnych dużych okularach w świątecznym czerwonym kolorze, francuskie nie pieski, lecz renifery, sowę z wąsem, a nawet wiewiórki, które jak większość motywów skaczą z fartucha, przez pościel na zastawę stołową.

Dla najmłodszych nie mogło oczywiście zabraknąć wizerunku wesołego, pucołowatego Mikołaja, któremu asystują arktyczne pingwiny i niedźwiadki. W końcu zimą bywa lodowato! Ocieplają ją bez wątpienia pastelowe barwy, którymi H&M Home otula wnętrza.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA >>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.