ZARA HOME - kolekcja na święta 2013

ZARA HOME na Boże Narodzenie wzbogaciła swoją kolekcję o nowe wzory utrzymane w minimalistycznej, skandynawskiej stylistyce. Śnieżna biel, soczysta czerwień i pobłyskujące złoto uzupełnione szlachetnym srebrem dominują w zaproponowanych na 2013 rok dekoracjach i dodatkach.

Świąteczna oferta to przede wszystkim ozdoby choinkowe, girlandy, światełka, świeczki, ale też dekoracje stołu: obrusy, bieżniki, serwetki, świeczniki, a także sztućce i zastawa. Nic, co znajdzie się na wigilijnym stole nie powinno być przypadkowe. Warto skorzystać również z sugestii stylistów zanim przystąpi się do nakrywania do stołu. Marka jak co roku sugeruje łączenie różnych elementów tak, by modnie ze sobą współgrały. Wszystkie zimowe motywy (choinki, szyszki, gwiazdki, choinki) tworzą bowiem to, co niektórzy nazywają duchem Świąt Bożego Narodzenia.

fot. ZARA HOME

Nad kolekcją pracuje międzynarodowy zespół projektantów, inspirując się najnowszymi tendencjami w dziedzinie dekoracji . Dlatego propozycje ZARA HOME tak dobrze wpisują się w domowe wnętrza. Wśród najnowszych propozycji warto zwrócić również uwagę na bibeloty, które wspaniale nadają się na upominki, takie jak kolekcja płyt CD Zara Home Christmas Jazz , jaśminowe, piernikowe i waniliowe zapachy, czy opaski na oczy na długie zimowe noce.

Spośród ozdób i dekoracji świątecznych wybraliśmy te, które pomogą stworzyć  modną świąteczną atmosferę.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA >>

Więcej o: