Design dla dzieci - prezenty pod choinkę [TOP 20]

Mikołaj, Gwiazdor, Aniołek, Dziadek Mróz, Trzej Królowie, Dobra Wróżka - od kogokolwiek Wasze dziecko spodziewa się prezentu i tak jego zakup należy do Was. Uwaga! Sezon na świąteczne zakupy uznajemy za otwarty.

Oto nasze 20 propozycji na to, co włożyć najmłodszym pod choinkę. Pamiętajmy, że prezenty powinny nie tylko bawić, ale powinny też uczyć, nie muszą być jedynie atrakcyjne, ale przede wszystkim estetyczne.

Szukając świątecznych upominków warto odwiedzić księgarnie i przejrzeć nowości wydawnicze. Interesujące historie i ciekawe ilustracje sprawiają, że trudno zdecydować się na jedną pozycję. Tradycyjna lekturę można urozmaicić audiobookiem, który idealnie sprawdza się w zimowe długie wieczory.

Fot. TRUNKI

Dla modnych maluchów i nastolatek można pokusić się o oryginalne ubrania. Wymarzona spódniczka baletnicy, czy też czarowny frak z pewnością urozmaicą garderobę dzieciaków. Sklepy jubilerskie oferują dla najmłodszych subtelną biżuterię, która zawsze jest bardzo stylowym i symbolicznym prezentem.

Ciekawym prezentem są zestawy podróżnicze. Pakowne walizki, które bywają też środkiem transportu potrafią ułatwić dorosłym wspólne wojaże.

Nie zapominajmy oczywiście o zabawkach i pluszakach. Wbrew opinii rodziców ich nigdy nie jest za dużo. Bez nich pokój dziecięcy byłby taki nudny. Powinny rozwijać wyobraźnię i inspirować do samodzielnych aktywności. Zwłaszcza do twórczego bałaganu!

ZOBACZCIE NASZE PROPOZYCJE>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.