Luksusowy hotel dla psów

Co zrobić z psem podczas wyjazdu?

Ci, którzy są właścicielami psów wiedzą z jakimi rozterkami muszą się borykać kiedy planują wakacje i nie mają gdzie zostawić swojego pupila. Niestety często muszą zrezygnować z wyjazdu, szukać oferty hotelu lub pensjonatu, który zgadza się na przyjazd z czworonogiem. Mogą też wyjazd zaplanować w innym terminie, kiedy uda się znaleźć opiekę dla zwierzęcia. Na polskim rynku funkcjonuje wiele hoteli dla psów, niestety niewiele mają wspólnego z luksusem. Przyjrzyjmy się obiektowi, który zaspakaja wszystkie potrzeby psów, jest estetyczny i znajduje się na rozległym terenie. Należy bowiem pamiętać, że wybiegany pies to pies szczęśliwy.

Fot. whbca.com

Hotel dla psów zlokalizowany jest w dżungli w stanie Negeri Sembilan w Malezji. Obiekt znajduje się na terenie o powierzchni czterech hektarów dżungli, co daje wystarczająco dużo miejsca, by psy mogły się bawić i wybiegać. Poza tym na terenie hotelu znalazło się sporo naturalnych przeszkód takich jak głazy, duże drzewa i zagajnik, idealne dla psów by czuły się dobrze mimo sytuacji, w jakie się znalazły. A same zwierzaki mieszkają w estetycznych betonowych budach, których ściany zdobią otwory gwarantujące naturalną wentylację.

Fot. whbca.com

Dodatkowo każda buda posiada stalowe drzwi i dodatkową platformę, która w czasie dnia tworzy swoisty taras a na noc jest zamykana dla bezpieczeństwa psa. Za całość projektu odpowiada młody zespół z pracowni WHBC Architects z Kuala Lumpur w Malezji.

Więcej o: