Wnętrza ekskluzywnych jachtów

Zastanawialiście się kiedyś jak wypoczywają najbogatsi? Marmurowe łazienki, wielkie salony, bar, kino, przytulne sypialnie i ekskluzywne gabinety - tak właśnie wyglądają luksusowe jachty. Oprócz rewelacyjnych warunków technicznych, łodzie zapewniają pasażerom komfort na każdym kroku.

Wystrój wnętrz jachtów dopracowany jest w najmniejszym detalu. Architekci dokładają wszelkich starań by pomieszczenia na łodzi nie różniły się od typowych wnętrz, do których przyzwyczajeni są bogaci klienci. W sypialni znajdziemy więc wygodne łóżka, pojemne szafy oraz prywatne łazienki. Ważne jest by w pobliżu łóżka znalazło się okno, bo nic nie dodaje więcej energii niż poranny widok błękitnego morza.

Ważnym elementem każdego jachtu jest taras, na którym wypoczywają uczestnicy rejsu. Wielkie kanapy, wygodne materace i poduch oraz słodki drink to nieodłączne elementy morskiej wyprawy. Kiedy zachodzi słońce życie przenosi się pod pokład. Tam czeka wielki salon z telewizorem oraz bar, za którym barman przygotowuje ulubione napoje i przekąski gości. Na jachcie działa też kuchnia, która serwuje wykwintne dania o każdej porze dnia i nocy. Na uczestników rejsu czekają także dodatkowe atrakcje. Mogą oni skorzystać z sauny, salonu spa czy kina, bądź wypocząć w nocnym klubie lub sali koncertowej.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.