Wielkanocne dodatki z home&you [CENY]

Ostatnie dni przed Wielkanocą to czas przyrządzania tradycyjnych mazurków, babek, sałatek i innych specjałów. Na tę okazję marka home&you stworzyła kolekcję naczyń kuchennych oraz akcesoriów pomocnych w przygotowaniu, a także podaniu świątecznych potraw.

Wielkanocną kolekcję naczyń kuchennych, tekstyliów i dodatków tworzą trzy różne linie dekoracyjne: Happy Chicks , Funny Bunny oraz Sweet Hen . Odróżnia je odmienna kolorystyka oraz przewodni motyw ozdobny.

W kolekcji Happy Chicks króluje wielkanocny kurczaczek. Odnajdziemy go na paterach na ciasto lub przystawki, misach czy naczyniach na jajka. Happy Chicks to także tekstylia kuchenne: ściereczki, bieżniki, koszyki na pieczywo, jak i akcesoria: foremki do wypieków czy zestawy do malowania pisanek.

fot. mat. prasowe/ Kolekcja Happy Chicks

W kolekcji Funny Bunny marki home&you główną rolę odgrywa uroczy zając, który zdobi podkładki na stół, kuchenne obrusy oraz kubki. Dodatki z tej serii, utrzymane w kolorze soczystej zieleni, będą oryginalną dekoracją wielkanocnego stołu.

Podobnie jak naczynia z kolekcji Sweet Hen . Ozdobna patera na jajka, cukiernica, miska na sałatkę oraz pojemnik, w którym możemy podać łakocie, stworzą wyjątkową oprawę świątecznego śniadania. W serii Sweet Hen dostępne są również zestawy naczyń śniadaniowych w urzekających, pastelowych kolorach.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

Więcej o: