Mieszkanie w klasycznym stylu z romantyczną nutą - 60 m kw.

Jak zmieniło się mieszkanie na warszawskich Kabatach?

Mieszkanie na Warszawskich Kabatach, o powierzchni ok. 60 m kw., zmieniło się nie do poznania dzięki projektantkom z pracowni Base Architekci. W zapomnienie odeszły niefunkcjonalne meble i klasyczne żyrandole.

W salonie dodano wielkoformatowe lustro ze szlachetnym szlifem po obwodzie oraz wybijającymi się skalą kinkietami. Zamiast po środku salonu, stolik ustawiono w narożniku między modułami sofy.  Nad nim powieszono mocną kompozycję lamp utrzymaną w podobnym stylu co kinkiety. Klasyczna tapeta za sofą stanowi tło dla obrazów z kolekcji inwestorów. Na przeciwległej ścianie znajduje się nowoczesna zabudowa na telewizor.

W niewielkiej sypialni udało się wytworzyć wrażenie świeżości i przestronności dzięki zastosowaniu  jasnych kolorów, lakierowanych frontów oraz dominującej i zarazem delikatnej fototapety.

Łazienka stanowiła największe wyzwanie dla projektantek. Tutaj udało się namówić inwestorów jedynie na wymianę okładzin ściennych pod prysznicem i powiększenie lustra nad umywalką. Wymieniono również oświetlenie a wannę zastąpiono prysznicem. Utrzymanie spójnej kolorystyki i niewidocznych przejść między starym a nowym wymagało powtórzenia wcześniej używanego kamienia i mozaiki.

Jak Wam się podoba to mieszkanie?

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

Więcej o: