Summer Mungo Fair - targi przy sopockim molo

Wybieracie się wkrótce do Sopotu? Koniecznie wpadnijcie na Summer Mungo Fair!

11,12 i 13 lipca na Placu Zdrojowym przy sopockim Molo odbędzie się letnia edycja tarów Summer Mugo Fair. Projekty, produkty, usługi i wyroby zaprezentują artyści, marki, sklepy, projektanci, rękodzielnicy, producenci i restauratorzy z takich dziedzin jak moda, design, kosmetyki, handmade oraz żywość ekologiczna i orientalna.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach i pokazach projektowania, rękodzieła, mody, czy gotowania. Będą mogli podziwiać najnowsze kolekcje popularnych oraz młodych marek odzieżowych, a także ich stylizacje w trakcie pokazów mody.

Najmłodsi również nie będą się nudzić. Zaplanowano dla nich gry, warsztaty i animacje. W tym czasie dorośli będą mogli  wziąć udział w niecodziennym turnieju szachowym, poszerzyć swą wiedzę na temat ekologii, zdrowego trybu życia, czy stworzyć nową dietę pod okiem doświadczonego dietetyka. Przede wszystkim będzie to okazja do nawiązania relacji biznesowych z wystawcami oraz do oryginalnych zakupów, skosztowania wyśmienitych, zdrowych potraw i napojów w specjalnie przygotowanej strefie chill-out.

Organizatorzy (Agencja Magnetic Group wraz z marką Mungo) zadbali także o oprawę artystyczną wydarzenia - w trakcie Targów będzie można zobaczyć i usłyszeć występy popularnej grupy Me Myself & I, której członkowie poprowadzą także warsztaty beatboxu.

Są to targi, które są przeciwwagą dla konsumpcyjnego stylu życia. Celem organizatorów jest zaprezentowanie jak największej liczbie odbiorców tego, co dobre w życiu, czyli alternatywnych form wytwórstwa, sztuki, mody, designu oraz zdrowego odżywiania, ekologicznych kosmetyków, potraw i produktów.

Organizatorzy przygotowali również konkurs dla młodych muzyków i wokalistów, w którym nagrodą będzie możliwość występów w trakcie targów, gdzie z całą pewnością nie zabraknie odbiorców nowych talentów.  Jeśli macie w sobie to coś, umiecie śpiewać, komponować lub grać na oryginalnym instrumencie, a przede wszystkim robicie to z pasją - spróbujcie swoich sił! Wystarczy, że prześlecie próbkę swoich umiejętności w formie pliku mp3, czy też link do klipu lub nagrania na adres mailowy: konkurs@magneticgroup.pl. Style muzyczne, które będą brane pod uwagę w konkursie: soul, jazz, blues, rhythm'n'blues, blue grass, funk, electro, reggae, ska, alternatywny rock, downtempo, lo-fi. Organizatorom zależy na minimalistycznych występach, a więc w tym wypadku mniej będzie oznaczało więcej.

Przypominamy:

Summer Mungo Fair rusza 11 lipca o godzinie 10:00 i trwać będzie trzy dni do 13 lipca, do godziny 21:00.

Lokalizacja: Plac Zdrojowy przy sopockim molo

Wejście jest bezpłatne!

Zapraszamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku

ZOBACZCIE PLAKAT>>

Więcej o: