Eleganckie, komfortowe, niezawodne - grzejniki Ferro i Weberman

Grzejniki, jako najbardziej widoczny element instalacji grzewczej poza swoją niezwykle istotną funkcją użytkową, mogą dziś również ozdabiać każde pomieszczenie. Doskonały poziom wykonawstwa i wysokiej klasy materiał to najlepsza gwarancja dla klienta, iż grzejniki będą spełniały swe podstawowe funkcje przez długie lata.

Stalowe grzejniki płytowe Weberman firmy Ferro odznaczają się przede wszystkim świetną jakością techniczną potwierdzoną wieloma testami laboratoryjnymi, dużą różnorodnością wymiarów, a także eleganckim designem i wieloletnią gwarancją użytkowania - aż 10 lat! Dodatkowo producent zapewnia kompetentny serwis techniczny i dostępność części.

W kolekcji Weberman znajdziemy między innymi poziomy grzejnik Weberman New Design i pionowy grzejnik Weberman New Design Vertical. To dolnozasilane wydajne i trwałe grzejniki panelowe. Grzejnik Weberman New Design posiada dodatkowo wbudowaną wkładkę termostatyczną, która umożliwia zamontowanie głowicy termostatycznej większości producentów na rynku, zapewniając równocześnie precyzyjną regulację temperatury w pomieszczeniu. Zaokrąglone osłony boczne grzejników oraz zupełnie gładka płyta nadają urządzeniom elegancki i estetyczny wygląd, sprawiając równocześnie, iż są one bezpieczne dla przebywających w pomieszczeniach dzieci. Producent oferuje obydwa modele wraz z kompletem zamocowań oraz korkami i odpowietrznikami.

Urządzenia będą pasować idealnie do ścian i otaczających je sprzętów o różnych rozwiązaniach kolorystycznych. Mogą, zgodnie z gustami domowników wyróżniać się na tle mebli i elementów dekoracyjnych, będąc dodatkową ozdobą wnętrza.

Do kolekcji Weberman należą także stalowe grzejniki panelowe Typu C oraz Typu V. Grzejniki Typu C z podłączeniem bocznym zaopatrzone są w cztery otwory podłączeniowe, komplet zamocowań oraz korek z odpowietrznikiem. Grzejniki Typu V z podłączeniem dolnym posiadają 6 otworów podłączeniowych oraz wbudowaną wkładkę termostatyczną typu Heimeier M30x1,5. W komplecie znajduje się także odpowietrznik, korki i uchwyty montażowe. Konstrukcja grzejnika umożliwia zamontowanie głowicy termostatycznej większości producentów i zapewnia precyzyjną regulacje temperatury w pomieszczeniu.

Wszystkie grzejniki posiadają klasę odporności ogniowej A1, mogą pracować z maksymalną temperaturą wody zasilającej: do 95°C i maksymalnym ciśnieniem: 1,0MPa (10bar). Zaokrąglone osłony boczne nadają tym wydajnym i trwałym urządzeniom elegancki i estetyczny wygląd, a konwektory zgrzane do kanałów wodnych zapewniają wysoką wydajność cieplną. Obie grupy grzejników posiadają 10 letnią gwarancję użytkowania.

Grzejniki Weberman to doskonała propozycja do salonów, jadalni czy kuchni. Obok nich, w ofercie Ferro znajdziemy łazienkowe grzejniki stalowe. To specjalna propozycja dla osób ceniących piękno i funkcjonalność. Białe lub chromowane, proste lub o łukowatym kształcie oraz wyrazistym połysku będą doskonałą ozdobą każdej łazienki. Okrągłe bądź proste wykończenia świetnie komponują się z odpowiednio dobraną armaturą i ozdobnymi dodatkami, których nie może zabraknąć w żadnej łazience. Maksymalne ciśnienie pracy urządzeń to 1,0MPa, natomiast maksymalna temperatura pracy to 110st.C. Solidność wykonania i niezawodność działania potwierdza Certyfikat CE oraz zgodność z normą 442, a także oferowana przez producenta 5-letnia gwarancja użytkowania. W komplecie znalazły się: korek 1" chromowany, odpowietrznik 1" chromowany, uchwyty montażowe o regulowanym rozstawie wraz z kołkami rozporowymi. Na uwagę zasługują również atrakcyjne, w porównaniu do oferowanych obecnie na rynku grzewczym, ceny grzejników.

Do grzejników można dobrać niezwykle eleganckie, wykonane z mosiądzu i objęte 15-letnią gwarancją akcesoria grzejnikowe, takie jak wieszaki uniwersalne, pojedyncze i podwójne. Istnieje także możliwość podłączenia grzałek elektrycznych dostępnych w ofercie FERRO, w dwóch wersjach kolorystycznych białej lub chromowanej, o różnych poziomach mocy, dopasowanych do wielkości grzejnika.