Ale lokale 2014 - Centrum Zarządzania Światem w Warszawie

Tu industrialny loft łączy się z historią zabytkowej kamienicy.

Centrum Zarządzania Światem to miejsce, jakich na warszawskiej Pradze wciąż mało - rodzaj niezobowiązującego domu kulinariów i kultury. Właściciele chcą czerpać z dzielnicy to, co stanowi o jej unikatowym charakterze: tworzy rozgardiasz i różnorodność.

Wnętrze Centrum łączy zalety przestronnego, industrialnego loftu z historią zabytkowej kamienicy. Zobaczyć tu można lampy stylizowane na latarnie z Parku Praskiego, barierkę wzorowaną na balkonach z ulicy Jagiellońskiej czy replikę balustrady z ulicy Targowej. Inne uliczne akcenty to palarnia i toalety zrobione na wzór kontenerów morskich, nawiązujących do tych z budowy pobliskiej stacji metra i budek strażniczych na parkingach. Oryginalnymi elementami wystroju są niewielki dron oraz autentyczny żagiel, wiszące pod sufitem.

Miękkie, wygodne kanapy i fotele, szafa z książkami z tajemnym przejściem do "Innego Wymiaru" oraz dobre nagłośnienie sprzyjają interakcji i jednoczą różne środowiska. Wszystko to w towarzystwie świeżo palonej kawy, dobrego aromatycznego wina i orzeźwiających cocktaili.

Scena Centrum Zarządzania Światem to istny kalejdoskop rozrywkowy: koncerty rockowe, jazzowe, bluesowe, a także poezji śpiewanej, kabarety, stand-upy, pokazy mody, a do tego warsztaty harmonijkowe z Bartkiem Łęczyckim, spotkania autorskie czy wernisaże.

Centrum Zarządzania Światem

ul. Stefana Okrzei 26 Warszawa

Więcej o: