Niesamowity hotel w Amsterdamie. Pokoje umieszczono na dźwigu!

Adrenalina i luksus w Amsterdamie.

Północ Amsterdamu. Modna i artystyczna dzielnica, do której ucieka się od zgiełku, w poszukiwaniu inspiracji i oryginalności. Na jednym z takich spacerów, architekt Edwin Kornmann Rudi zachwycił się potencjałem zabytkowego dźwigu, na którego szczycie wyobraził sobie przystań dla najbardziej wymagających gości.

Za myślą poszedł czyn. W ciągu trzech lat, pod okiem konserwatorów zabytków, piękny dźwig zmieniał się w podniebny Faralda NDSM Crane Hotel.

Każdy z trzech apartamentów ulokowanych na dźwigu - Mystique Suite, Secret Suite oraz Free Spirit Suite - ma swój oryginalny styl, podkreślany przez kolekcje łazienkowe Villeroy & Boch - Aveo, La Belle, Squaro Edge 12 oraz Loop & Friends. Uwagę zwraca oryginalna kabina kontrolna dźwigu przekształcona w jeden z pokoi a także taras z widokiem na miasto! Na ostatnim piętrze hotelu czeka na gości wanna spa SportX od Villeroy & Boch - relaks na wysokościach!

fot. VILLEROY & BOCH

Hotel na żurawiu doskonale wpisuje się w krajobraz Amsterdamu. Nie można odmówić mu ekstrawagancji, co nie zmienia faktu, że priorytetem jego projektantów były komfort i wygoda klientów. Jest to jeden z powodów, dla którego do realizacji projektu zaproszono znane marki oraz najlepszych producentów i projektantów. Dzięki nim podniebna przystań Faralda NDSM Crane Hotel kusi nie tylko adrenaliną, ale też komfortem i luksusem.

Więcej o:
Copyright © Agora SA