Jasne mieszkanie w Łodzi

Spójne stylistyczne, nowoczesne wnętrze

Zaglądamy dziś do ciekawego mieszkania w Łodzi, zaprojektowanego przez  Małgorzatę Zdzieńkowską i Agnieszkę Kierys-Czernicką z pracowni mia architekci. Pracownia została założona w 2006 roku. Projektantkom bliska jest architektura nowoczesna i minimalistyczna.

Mieszkanie, o powierzchni 76 m kw., znajduje się w Łodzi, na szóstym piętrze w niedawno powstałym kompleksie mieszkaniowym arboretum.

Właściciel chciał, aby jego nowe mieszkanie było nowoczesne, ale zarazem przytulne. Pragnął przestrzeni ergonomicznej, przyjaznej do mieszkania i spójnej stylistycznie. Usunięto niektóre ścianki działowe, dzięki czemu powstało przestronne i wygodne wnętrze.

Fot. mia-architekci.pl

Mieszkanie urządzono w jasnych kolorach. Zastosowanie w całym mieszkaniu bieli, jasnej szarości i drewna oraz serii takich samych lamp, stworzyło spójne stylistycznie wnętrze. Strefę dzienną tworzy salon z wydzieloną częścią wypoczynkową i jadalnią. Ciepłe barwy połączono tu z drewnem, a kotary w jasnym kolorze z ukrytym karniszem, dodały wnętrzu przytulności.

Otwarta na salon, minimalistyczna kuchnia, z gładkimi frontami bez uchwytów, została ocieplona drewnianymi elementami.  Powstało przytulne, nowoczesne i spójnie stylistyczne wnętrze. Jak Wam się podoba?

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

Więcej o: