Drewniane dodatki z home&you [CENY]

Drewniano wnosi do wnętrz ponadczasowy urok. Jest eleganckie, a zarazem bardzo ciepłe.

Naturalne surowce, jak drewno, niezależnie od mody czy stylu, znajdują zastosowanie niemal w każdego rodzaju wnętrzach. Odpowiednio dobrane mogą być głównym motywem całej aranżacji lub jej subtelnym uzupełnieniem w postaci dodatków.  Drewniane ozdoby czy akcesoria są nie tylko uniwersalne, ale także trwałe i praktyczne. Łącząc ich użytkowe atuty oraz dekoracyjny wygląd, możemy tworzyć różnorodne stylizacje. Decydując się na drewniane akcenty we wnętrzach, mamy do wyboru wiele odmian i odcieni. Do najbardziej popularnych należą dodatki z drewna sosnowego oraz buku.

Z uwagi na jasną, ciepłą barwę sprawiają one, że wnętrze staje się bardziej przytulne, komfortowe i przestronne. Pasują zwłaszcza do niewielkich pomieszczeń o minimalistycznym charakterze lub urządzonych w rustykalnym klimacie. Mogą to być nawet drobne dodatki - np. w postaci ramki na zdjęcie, szafki na drobiazgi czy lampionu

- mówi Hanna Maruta, główna stylistka marki home&you.

Nieco odmienny efekt otrzymamy, kiedy do wnętrza wprowadzimy akcesoria w kolorze ciemnobrązowego drewna. Sprawdzą się one np. w pomieszczeniach w stylu kolonialnym. W ofercie home&you znaleźliśmy wiele drewnianych dodatków i dekoracji!

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

Więcej o:
Copyright © Agora SA