Elegancka sofa 3 w 1. Idealny mebel do małych mieszkań

Sofa i dwa fotele w małym mieszkaniu? Udowodnimy Wam, że to możliwe.

W małych mieszkaniach każdy centymetr wolnej przestrzeni jest na wagę złota. Kierując się zasadą "nie zagracaj!" zostawiamy tylko niezbędne meble lub sprzęty. Sama mam małe mieszkanie i chociaż bardzo chciałabym mieć piękny fotel wiem, że nie będę go miała gdzie wstawić. Z drugiej strony, gdy odwiedzają mnie więcej niż cztery osoby naraz, pojawia się problem - gdzie będą siedzieć? Sofista wydaje się więc meblem stworzonym z myślą o mnie!

Fot. formabilio.com

Sofista to modułowy mebel składający się z trzech części, który zaprojektował Fabrizio Simonetti. Sofy oraz dwóch niskich foteli. Gdy fotele nie są nam potrzebne, wystarczy wsunąć je pod sofę. Nie jest to skomplikowane, nie wymaga przekładni i dźwigni, czyli czegoś, co zawsze zniechęcało mnie do modułowych mebli. Po zdjęciu oparcia, sofa zmienia się w łóżko.

Ogromnym plusem Sofisty jest jej minimalistyczna forma nawiązująca do skandynawskiego stylu. Uroku dodają jej drewniane nóżki.  Sofa równie dobrze prezentuje się jako samodzielny mebel jak i w połączeniu z fotelami. Można wybierać spośród 8 wariantów kolorystycznych (dominują beże i szarości, ale jest też model w kolorze granatowym).

Sofista kosztuje 1210 euro, czyli nieco ponad 5080 zł. Jak Wam się podoba?

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.