Łucznik na nowo. Wyjątkowy sklep znanej polskiej marki

Łucznik to znana niemal każdemu polska firma produkująca maszyny do szycia. Zaglądamy do jej nowego sklepu firmowego.

Łucznik to polska marka sięgająca swą tradycją początków XX. wieku. Słynie ze świetnej jakości maszyn do szycia. We Wrocławiu otwarto niedawno wyjątkowy salon Łucznika. Zaprojektowany został przez 2kul INTERIOR DESIGN, grupę niezależnych projektantów założoną w 2010 roku przez Magdalenę Urban, Agnieszkę Koszutską i Ewę Lewicką.

Salon Łucznika przyciąga wysmakowanym i prostym jednocześnie wystrojem. Kusi arsenałem nowoczesnych maszyn do szycia, profesjonalną załogą i smakowitą kawą. Dominuje tu biel, która stanowi świetne tło dla mebli i dodatków w intensywnych kolorach. Sporo tu sprzętów z IKEA. Żółte fotele z kolekcji Stockholm pasują tu jak ulał! Czarne "przeszycia" na podłodze podkreślają charakter miejsca.

fot. mat. prasowe Łucznik

Poradę znajdą tu zarówno osoby zdecydowane na konkretną maszynę, poszukiwacze porad, jak i beztroscy łowcy wrażeń. Salon został stworzony zarówno o profesjonalistach, jak i amatorach, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z szyciem. Można wypróbować maszyny i napić się kawy. A to wszystko w przytulnym, dobrze zaprojektowanym wnętrzu!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.