Ręcznie postarzane podłogi

Stylowe podłogi z dębowych desek

Podłogi z drewnianych, wiekowych desek to trend, który świeci triumfy już od kilku sezonów. Nic nie zapowiada, że ma się to zmienić! Zwróciliśmy uwagę na oryginalne, ręcznie postarzane podłogi Jean Marc Artisan. Są to deski dębowe, które posiadają wszystkie atrybuty podłogi drewnianej: szlachetność, ponadczasowość, trwałość, naturalność oraz przyjazność w użytkowaniu. To co je wyróżnia to przede wszystkim ręcznie wykonywane postarzenia i drobne uszkodzenia - delikatne rysy, wgniecenia, a nawet otwory przypominające ślady korników.

Naturalne piękno drewna podkreślone zostało metodami stosowanymi przez ebenistów - legendarnych francuskich rękodzielników. Starannie dobrano naturalne oleje, które idealnie eksponują atuty drewna, jego kolorystykę i kształt sęków.

Fot. Jean Marc Artisan

Mimo "wiekowego" wyglądu podłoga Jean Marc Artisan jest produktem zaawansowanym technologicznie. Są to deski warstwowe, w których, co niecodzienne, każda warstwa zbudowana jest w całości ze szlachetnego drewna dębu. Poszczególne warstwy zostały zespojone w konstrukcji krzyżowej, która zapewnia wytrzymałość i trwałość. Podłoga ma grubą warstwę wierzchnią oraz jest trudnopalna, przez co może być stosowana nawet w miejscach mocno eksploatowanych. Marka Jean Marc Artisan oferuje obecnie 6 dekorów.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.