Luksusowy jacht z garażem

Ekskluzywny apartament na jachcie

Firma CRN należąca do grupy Ferretti zaprezentowała w Monaco 60 metrowy jacht "J'ade", wyposażony w pływający garaż. To pierwszy tego typu jacht, który otrzymał nagrodę w kategorii wnętrza, w prestiżowym konkursie Design Award. Został również nominowany w konkursie Monaco Yacht Show 2014.

Statek został zaprojektowany przez Studio Zuccon we współpracy z firmą CRN. Jest stylizowany na nowoczesne, eleganckie, ale i klasyczne wnętrza, w których wykorzystano głownie skóry, marmur, metal i drewno. Projektanci zastosowali takie metariały jak orzech Canaletto czy białe tkaniny. Wnętrze ma zachwycać, dlatego na całym statku zamontowano wysokiej jakości sprzęt audio i wideo, a główny salon został zrobiony z zielonego marmuru z ogromnym akwarium w tle.

Wszystko po, to aby pasażerowie mogli poczuć się komfortowo i blisko morza. Specjalne, wysokie okna zapewniają panoramiczne widoki. Uczucie bliskości z morzem zapewnia również innowacyjny garaż, w którym można przechowywać 8 metrową łódź motorową. Ta mini zatoka może wyschnąć w ciągu trzech minut. Można ją również przekształcić w basen w basen.

Prezes stoczni CRN i dyrektor generalny, powiedział: "Jesteśmy dumni z tego rzemiosła prowadzonego przez naszych wykwalifikowanych pracowników. Stocznia jest w pełnym rozkwicie, a wszystkie nasze wysiłki mają na celu utrzymanie pozycji CRN w elitarnym świecie przemysłu stoczniowego".

A Wy co sądzicie o takich rozwiązaniach?

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.