Studenci projektują kuchnię IKEA [NAJLEPSZE PRACE]

Zakończył się konkurs STUDENCKIE METOD-y na najlepszy projekt kuchni z serii METOD, realizowany przez IKEA przy współpracy z Fundacją Rozwoju Talentów.

Konkurs STUDENCKIE METOD-y, skierowany do studentów oraz słuchaczy wydziałów projektowania wnętrz uczelni wyższych w całej Polsce, prowadzony był od 23 października do 30 listopada 2014 roku. Jego celem było wyłonienie najbardziej funkcjonalnego projektu kuchni dla rodziny z dziećmi (2+2) wykorzystującego meble METOD.

Spośród 128 nadesłanych prac wybrano trzy najlepsze projekty. Ich autorzy zostaną nagrodzeni kartami upominkowymi IKEA o wartości odpowiednio 10 000, 5 000 i 3 000 złotych. Dodatkowo zwycięski projekt kuchni METOD zostanie zrealizowany w sklepie IKEA w Poznaniu. Ponadto siedem projektów otrzymało wyróżnienie. Wszystkich 10 laureatów odbędzie płatny miesięczny staż w dziale Komunikacji i Projektowania Wnętrz w jednym z polskich sklepów IKEA.

Studenci znani są z kreatywności. Niejednokrotnie mieszkają na małych powierzchniach, dlatego muszą wykazywać się nietuzinkowym podejściem oraz skutecznymi sposobami wykorzystania przestrzeni i przedmiotów. Chcieliśmy poznać ich metody na funkcjonalną kuchnię

- powiedziała Grażyna Krysztofowicz, kierownik IKEA ds. rekrutacji i sukcesji.

W IKEA chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem z osobami, które chcą się rozwijać i podejmować nowe wyzwania, dlatego wszystkich laureatów zapraszamy na staż. Mamy nadzieję, że nasz dział Komunikacji i Projektowania Wnętrz okaże się dla nich inspirującym miejscem pracy, w którym będą mogli doskonalić swoje umiejętności i rozwijać kreatywność

- dodała Grażyna Krysztofowicz.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie studenckiemetody.pl .

ZOBACZCIE NAGRODZONE PRACE>>

Więcej o:
Copyright © Agora SA