Polski projekt: Easy - meble do małych mieszkań

Meble Noti zaprojektowane z myślą o małych mieszkaniach

Kolekcja "Easy" autorstwa pracowni Wierszyłłowski i Projektanci to rewolucja w ofercie Noti - marka do tej pory kojarzona z meblami wypoczynkowymi do wyposażenia salonów, przygotowała projekt dla ludzi młodych do ich pierwszego własnego mieszkania. To kolekcja mebli modułowych łącząca elementy tapicerowane i skrzyniowe dająca możliwości aranżacji bardzo funkcjonalnych wnętrz o niewielkiej powierzchni.

Przy wprowadzeniu "Easy" marka Noti w innowacyjny sposób rozwinęła proces projektowy - kolekcja stała się przedmiotem pracy warsztatowej ze studentami wrocławskiej ASP. Bazując na jej elementach stworzyli oni trzy alternatywne wnętrza zaprojektowane dla użytkowników ze skrajnie różnymi potrzebami funkcjonalnymi. Efekt tej pracy pokazuje, że stworzona przez projektantów kolekcja jest dopiero początkiem, inspiracją dla użytkownika do szukania indywidualnych rozwiązań w miarę zmieniających się potrzeb i stylu życia

Kolekcja "Easy" powstała z myślą o użytkownikach małych mieszkań. W założeniu są to meble dla młodych osób, które dopiero urządzają się lub zaszły w ich życiu istotrne zmiany, które wymagają ponownego aranżowania wnętrza. "Easy" to kolekcja, która łączy elementy mebli modułowych - skrzyniowych i tapicerowanych w wysokiej jakości zarówno wykonania, jak i materiałów, a przy tym bardziej dostępna cenowo niż klasyczne projekty marki Noti.

Występuje w dedykowanej kolekcji tkanin, dobranych w taki sposób, żeby można było je ze sobą dowolnie zestawiać i łączyć. Dzięki temu też będzie szybciej dostępna, niż w pozostałych tkaninach z kolekcji mieszkaniowej.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.