Zara Home - kolekcja wiosna/lato 2015

Nowy sezon w sklepach Zara Home będzie bajecznie kolorowy. Zobaczcie piękne zdjęcia z nowej kampanii!

Chociaż zima w pełni, pomału w sklepach zaczynają pojawiać się kolekcje na wiosnę i lato 2015. Na ten sezon Zara Home przygotowała aż 9 kolekcji - 6 dedykowanym dorosłym i 3 stworzone z myślą o dzieciach. Przyjrzyjmy się im dokładniej.

Inspiracją dla kolekcji Mare Nostrum jest rafa koralowa i kolory oceanu. Znajdziemy w niej m.in. żeglarskie sznurki, motywy statków i marynarskie paski.

Druga kolekcja Zara Home przywołuje klasyczny wzór Toile de Juoy , wymyślony w 1760 roku pod Wersalem. Projektanci serwują go w nowej wersji kolorystycznej. Dodatkowo zestawiają go z geometrycznymi kształtami i haftami.

Garden of Eden to motywy kwitnących kwiatów, zielonych liści i ważek. Z kolei Riviera to najbarwniejsza linia tego sezonu. Lazurowa ceramika oraz poduszki w odcieniach pomarańczy, jednoznacznie kojarzą się z kolorystyką krajobrazu Riwiery Francuskiej.

Fot. François Halard /serwis prasowy Zara Home

Znana i lubiana kolekcja Hotel zyskała nową odsłonę. Jest to mieszanka wzorów i tekstur, w której adamaszkowe wykończenia łączą się z wzorem paisley, paskami i innymi geometrycznymi kształtami.

Linen to linia łącząca tradycję z nowoczesnością. Proste kształty, naturalny len zestawiony bawełną oraz delikatne hafty sprawiają, że jest to kolekcja ponadczasowa.

Zara Home Kids to trzy kolekcje. Pierwsza - Bon Voyage , zaprojektowana została z myślą o małych podróżnikach. Pojawiają się w niej motywy globusów, plecaków i map miast. W linii Sea Shore motywy świata podwodnego, jego zwierzęta i roślinność, tworzą niewinny morski krajobraz, w którym syreny i ośmiornice pląsają między falami i muszelkami. Z kolei Petit Chinoserie to kolekcja, w której znalazły się wzory inspirowane kulturą Japonii i sztuką origami.

Warto dodać, że wszystkie zdjęcia nowej kampanii Zara Home wykonał François Halard - fotograf na stałe współpracujący z takimi magazynami jak Vogue, Vanity Fair, T Magazine oraz Arquitectural Digest.

Jak Wam się podoba nowa kolekcja? Czekamy na Wasze komentarze!

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

Więcej o: