Duka: nowa zastawa Tillatala [CENY]

W sklepach Duka pojawiła się nowa zastawa. Tillatala spodoba się miłośnikom kamionki i prostych form.

Propozycja Duki spodoba się zapewne osobom, które lubią serwisy odbiegające od klasycznych: bieli czy kości słoniowej. Tillatala -to zestaw utrzymany w szarej tonacji z gradientem.

Seria z kamionki, pokrytej glazurą składa się 8 elementów. Naczynia o bardzo prostej formie, udekorowane jedynie cienkim ciemnobrązowym paskiem na brzegach sprawią, że aranżacja stołu zyska oryginalny charakter. Połyskująca szarość Tillatali będzie dobrze wyglądać z grubo tkanymi lnianymi podkładkami, a dodatkowo będzie świetną podstawą do kolorowych dodatków. Aby stworzyć aranżację do wiosennego spotkania w ogrodzie lub na tarasie - wystarczy na stole ustawić świeże kwiaty lub podać gościom barwne serwetki.

Fot. mat. prasowe

Na nową serię Duki składa się zestaw różnorodnych naczyń do serwowania potraw. Owalne półmiski o rozmiarach 35 cm i 29 cm mogą posłużyć do podania mięsa, wędlin, serów lub zestawu przekąsek. Do sałatek, świeżych i gotowanych warzywa doskonale nadają się okrągłe miski o średnicy 24 cm i 19 cm. Jak w każdym zestawie obiadowym nie mogło zabraknąć w serii Tillatala dużych płaskich talerzy (26 cm) oraz miseczek na zupę (15 cm). Decydując się na ten gradientowy serwis Duki, mamy również do dyspozycji kubek do ciepłych napojów oraz mniejszy talerz na sałatkę i przystawki (22 cm). Wszystkie elementy tego nowoczesnego serwisu można myć w zmywarce.

Jak wam się podoba Tillatala? Musimy przyznać, że mamy słabość do tego typu ceramiki!

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.