Śródziemnomorskie klimaty w nowej kolekcji BoConcept

Dodatki z nowej, wiosennej kolekcji BoConcept.

Pokazywaliśmy Wam niedawno nową kolekcję mebli ogrodowych BoConcept -Adelaide .  Projektanci współpracujący z duńską marką uzupełnili ją o mnóstwo ciekawych dodatków, które mają zamienić nasz taras czy balkon w "pokój pod chmurką".

Nowa kolekcja dodatków BoConcept ma śródziemnomorski charakter. Na myśl przychodzą długie, letnie wakacje wśród przyjaciół, błękit nieba, ciepłe promienie słońca i lekki powiew wiatru.  W kolekcji znajdziemy dekoracyjne, mrozoodporne donice, chodniki do użytku zewnętrznego, ciepłe pledy, wazony, świeczniki i poduszki w wielu wzorach i kolorach.

Fot. mat. prasowe

Nowością są miękkie a jednocześnie wytrzymałe obrusy do użytku zewnętrznego, wykonane z  bawełny z wodoodporną powłoką niezwierającą ftalanów. Do wyboru jest ponad 14 różnych wzorów i kolorów. Obrusy w wesołych odcieniach różu, pomarańczy czy błękitu, o prostych geometrycznych wzorach przywodzą na myśl swobodny piknik na trawie. Bardziej formalny wygląd mają obrusy o delikatnych, pastelowych kolorach różu i miętowej zieleni - w sam raz na niedzielne śniadanie na werandzie lub elegancki podwieczorek w ogrodzie.

Jak Wam się podoba ta kolekcja? Naszym zdaniem prezentowane dodatki, świetnie sprawdzą się nie tylko na balkonie!

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.