Elegancja i minimalizm, czyli dobrze zaprojektowana myszka

Designer Bluetooth Mouse, czyli myszka Microsoft dla fanów minimalizmu.

Lubimy otaczać się pięknymi i dobrze zaprojektowanym przedmiotami. Niezależnie od tego czy są to meble, dodatki czy sprzęt AGD chcemy, aby były niezawodne i cieszyły nasze oczy. Dziś pokazujemy Wam nowość firmy Microsoft, czyli Designer Bluetooth Mouse. Ta prosta a jednocześnie elegancka myszka, która spodoba się nie tylko fanom minimalizmu.

Designer Bluetooth Mouse to pierwsze urządzenie z nowej linii produktów z kategorii akcesoriów Microsoft. W naszych akcesoriach stawiamy przede wszystkim na prosty, ale elegancki design oraz wysoką jakość wykonania i stosowane w urządzeniach technologie. Nie jest to ostatnia premiera, jaka czeka nas w tym roku - kolejne produkty z linii Designer pojawią się na polskim rynku już w czerwcu

- mówi Łukasz Foks, z polskiego oddziału Microsoft.

Ultracienka mysz, wykorzystuje technologię Bluetooth Smart i bezprzewodowo łączy się z komputerem lub tabletem. Urządzenie jest precyzyjne i wygodne - oburęczny design sprawia, że mysz można komfortowo obsługiwać zarówno prawą, jak i lewą ręką. Technologia BlueTrack pozwala na precyzyjną pracę na prawie każdej powierzchni. Co ważne, w pełni naładowany akumulator urządzenia wystarczy na aż sześć miesięcy pracy. Myszka kosztuje 119 zł.

Musimy przyznać, że Designer Bluetooth Mouse bardzo nam się podoba - myszka będzie świetnie pasować zarówno do notebooka, jak i tabletu. Ciekawe, jak będą prezentować się kolejne akcesoria. Jakie są Wasze opinie? Czekamy na komentarze!

ZOBACZ ZDJĘCIA>>

Więcej o: