Reksio w Empiku [CENY]

Empik prezentuje nową kolekcją produktów z wizerunkiem Reksia - kundelka, który wywołuje uśmiech na twarzach kilku pokoleń Polaków.

Reksio jest z nami od blisko pięćdziesięciu lat: odważny i honorowy, pomaga słabszym, rozwiązuje podwórkowe spory i znajduje wyjście z każdej opresji. Jego przygody śledzili nasi rodzice, potem my, a dziś towarzyszy naszym dzieciom.

Polski serial animowany "Reksio" produkowany był w latach 1967-1990 w Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku Białej. Ta jedna z najpopularniejszych rodzimych kreskówek powstała na podstawie scenariusza i w reżyserii Lechosława Marszałka.

Gadżety z nowej kolekcji Empiku przypominają o jednej z najważniejszych polskich postaci bajkowych i odwołują się do miłych wspomnień z dzieciństwa. W kolekcji Empiku znajdziemy zarówno produkty dla dorosłych wielbicieli Reksia, jak i dla maluchów, które dopiero go poznają: kubki, talerze, poduszki, torby na ramię, podkładki pod laptopa, piórniki, ołówki, zeszyty i notatniki, kolorowanki podłogowe, klocki drewniane, magnesy szklane oraz wiele innych.

Kolekcja "Reksio" będzie dostępna w salonach Empik oraz na empik.com już od 20 maja 2015 roku.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>

Zobacz wideo
Więcej o: