Drzwi dla fanów minimalizmu

Nowoczesne i efektowne drzwi wewnętrzne. Spodobają się nie tylko fanom prostych form.

Fani nowoczesnych i minimalistycznych wnętrz z pewnością wiedzą, jak dużym wyzwaniem jest kupienie drzwi, pasujących do wystroju mieszkania. Ostatnio zwróciliśmy uwagę na proste, ale jednocześnie bardzo efektowne drzwi wewnętrzne SWING Door Slim Line marki Raumplus. Ich subtelne uniwersalne wzornictwo daje szerokie możliwości wykorzystania ich w aranżacji różnego rodzaju wnętrz.

Drzwi nie posiadają framugi, ani widocznych zawiasów. Aluminiowa ościeżnica ukryta jest w grubości muru. Widoczny jest jedynie jej niewielki fragment, który licuje się z powierzchnią ściany. Efekt jednolitej powierzchni podkreślają niemal niewidoczne zawiasy typu pivot, które umiejscowione są w górnej i dolnej części skrzydła i ościeżnicy. Rama drzwi wykonana jest z aluminium i posiada zaledwie 1,5 cm szerokości. Podobnie jak ościeżnica dostępna jest w wykończeniu naturalnym, anodzie lub pomalowana może zostać w dowolnym kolorze z palety RAL.

Wypełnienie skrzydła stanowi szkło. Do wyboru transparentne, półtransparentne, lakierowane w kolorze (lacobel), ozdobione grafiką lub wygrawerowanymi motywami dekoracyjnymi. Stosowane jest również wypełnienie z lakierowanej lub fornirowanej płyty. Wymiar skrzydła wynosi max 250 cm wysokości i max 100 cm szerokości.

Jak Wam się podobają? My jesteśmy na TAK!

ZOBACZ ZDJĘCIA>>

Więcej o: