Zapraszamy na piknik "Polub czasopisma". Już 23 maja!

Jak odnowić stare meble? Jak pięknie pomalować ceramikę? Na co choruje moja roślina? Na te i inne pytania odpowiemy Wam już w sobotę (23 maja) podczas wielkiego pikniku "Polub czasopisma". Wszyscy, którzy przyjdą na Czerską 8/10 w Warszawie, będą mogli spotkać się z redakcjami czasopism Agory. Domosfera też tu będzie!

W trakcie imprezy odbędą się warsztaty, spotkania, wykłady, szkolenia, pokazy, a także konkursy. Czytelnicy, którzy przyjdą do warszawskiej siedziby Agory, swój czas będą mogli podzielić między cztery specjalnie zaaranżowane strefy tematyczne: Strefę Kobiety, Strefę Mężczyzny, Strefę Dziecka oraz Strefę Rodziny i Domu.

Co zobaczymy w każdej ze stref?

Redakcje magazynów "Dom&Wnętrze" , "Cztery Kąty" , "Kuchnia" , "Magnolia" oraz "Ładny Dom" , które będą gościć swoich czytelników w Strefie Rodziny i Domu, przygotowały porady ekspertów, m.in. architekta i stylisty wnętrz, warsztaty, m.in. z zakresu malowania ceramiki, decoupage'u, odnawiania mebli, a także wykłady o roślinach i designie. Redakcje magazynów zapraszają także na spotkania ze swoimi autorami. W Strefie Rodziny i Domu będzie można obejrzeć znaną w Polsce wystawę krzeseł "Od Thoneta do Rygalika", o której będzie mówił jej autor Tomasz Rygalik , a o kuchni włoskiej opowie Tessa Capponi-Borawska . Odbędzie się również pokaz grillowania australijskiego przygotowany przez restaurację Kalaya i jej szefa kuchni Pawła Kałuskiego. Ponadto czytelnicy będą mogli wziąć udział w komentowanej degustacji win kalifornijskich, której partnerem jest organizacja California Wines-Poland. Na gości będą również czekać food trucki z burgerami, zapiekankami, pieczonymi ziemniakami, lodami i kuchnią bałkańską.

Magazyny "Avanti" i "Avanteen" , które będą gościć czytelników w Strefie Kobiety, zaproponują swoim czytelniczkom dokonanie metamorfoz podczas warsztatów z zakresu makijażu oraz stylizacji włosów z firmą Babyliss, indywidualne konsultacje ze stylistką oraz warsztaty "Zrób to sam".

W Strefie Mężczyzny, do której zapraszają magazyny "Logo" i "Świat Motocykli" , czytelnicy będą mogli obejrzeć pokazy dronów, stuntu motocyklowego oraz jazdy na motorze, a także udzielania pierwszej pomocy. Panowie będą mogli skorzystać z usług golibrody warszawskiego salonu Barberian Academy & Barber Shop i dowiedzieć się wszystkiego o whisky podczas serii wykładów Grant's Whisky. Redakcja "Świata Motocykli" zaprosi na wystawę redakcyjnych motocykli oraz udzieli porad w zakresie wyboru własnych dwóch kółek, a redakcja "Logo" zachęci do skorzystania z najnowszych urządzeń cyfrowych, m.in. aparatów marki Olympus.

Magazyn "Dziecko" , gospodarz Strefy Dziecka, zaproponuje swoim czytelnikom szereg wykładów i warsztatów dotyczących pielęgnacji i wychowania dzieci. Ich tematy obejmują m.in. fakty i mity na temat wychowania córki i syna, pokaz masażu niemowlęcego i noszenia dziecka w chuście, rozwój sensoryczny noworodka i małego dziecka, dieta alergika oraz pomoc w odkrywaniu talentów dziecka. Rodzice będą mogli oddać swoje pociechy w ręce doświadczonych animatorów, którzy tego dnia zaproponują różne atrakcje, m.in. zajęcia plastyczne i warsztaty decoupage'u, konkursy z nagrodami oraz warsztaty kulinarne, polegające na rozpoznawaniu smaków i zapachów.

Redakcje serwisów Domosfera.pl i Bryla.pl także przygotowały niespodzianki dla swoich czytelników!

Wstęp na piknik "Polub czasopisma" jest wolny. Wszystkie informacje dotyczące imprezy można znaleźć na stronie wydarzenia na Facebooku , która jest na bieżąco aktualizowana.

Więcej o: