Polski projekt: poduszka dla dwojga od Mr&Mrs Sleep

Długa poduszka w sam raz dla par.

Śpicie we dwoje w jednym łóżku. Każdy ma swoją poduszkę. Gdy jednak chcecie się przytulić, musicie "przenosić" się razem z poduszką. Rozwiązaniem jest One Pillow - bardzo długa poduszka nowej polskiej marki Mr&Mrs Sleep.

Poduszka powstała z potrzeby serca pomysłodawców - Sebastiana i Agnieszki Has. One Pillow ma aż 150 cm długości, dzięki czemu wypełnia niemal całą szerokość większości dwuosobowych łóżek. Możemy zapomnieć o przerwie między poduszkami i do woli przytulać się, bawić i spać na wspólnej przestrzeni. One Pillow jest na tyle długa, że każdy może w dowolny sposób zwinąć swoją część, nie przeszkadzając drugiej osobie.

Nadruki na poszewkach podkreślają bliskość użytkowników. Są wzory dla par, par z dzieckiem, a także dla singli. Na pierwszą kolekcję składa się 8 różnych wzorów, ale już wiemy, że marka pracuje nad kolejnymi.

Poduszki od Mr&Mrs Sleep są w całości robione ręcznie, począwszy od nadruków po pakowanie. One Pillow powstała dla wszystkich, którzy cenią sobie bliskość, wygodę i niepowtarzalne wzornictwo.

Poduszki One Pillow (poszewka + wypełnienie) kosztują 279 zł. Można je kupić na mrmrssleep.pl.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>

Zobacz wideo
Więcej o: