DUKA - nowe kolekcje w wakacyjnych kolorach [CENY]

Na lato DUKA proponuje trzy nowe kolekcje zastawy stołowej, w których kolor gra pierwszoplanową rolę. Od pasteli, złamanych szarości, odcieni wiśni i czerwieni, po połączenia kolorystyczne i wzory roślinne.

BRASKA to seria kolorowych naczyń wykonanych z porcelany. Dekoracyjnym elementem są tu dwie faktury powierzchni - matowa i z połyskiem. Duże kubki do herbaty, filiżanki, mleczniki, dzbanki i cukiernice nadają się do zaaranżowania stołu podczas śniadania lub podwieczorku.W tej serii możemy również znaleźć patery na owoce i ciasto, małe miseczki, butelki na płynne przyprawy oraz praktyczne pojemniki. Dostępne są w kolorach od niebieskiego i błękitu poprzez delikatne turkusy czy pudrowe róże i złamane szarości, aż do zdecydowanej wiśni i wyrazistej czerwieni. Każdy element można kupić oddzielnie, nie trzeba więc ograniczać się do jednego odcienia.

TEBUSKE to linia kubków i filiżanek przywodząca na myśl dziecięce zabawki z klocków. Poszczególne części -podstawki, uszka, czarki - zdobią różne kolory. W ten sposób ta porcelanowa zastawa odwołuje się stylistycznie do lat 70. i 80.

Dla miłośników kolorów, ceniących ciekawe desenie, przygotowano serię FLORIST. Owalny kubek, patera i miska w kolorze niebieskim lub czerwonym ozdobiona została roślinnym wzorem. FLORIST, który ma bardziej tradycyjny wygląd, sprawdzi się jako uniwersalny prezent dla kogoś lubiącego klasyczne formy.

Która seria podoba Wam się najbardziej? Nas urzeka TEBUSKE!

ZOBACZ ZDJĘCIA>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.