99 sztuk dobrego designu, czyli nowa marka Just99

99 ponumerowanych mebli, akcesoriów i dzieł sztuki.

Just99 to nowatorska platforma poświęcona wyjątkowym i wyselekcjonowanym przedmiotom. Każdy projekt dostępny w ofercie marki to gwarancja oryginalności i jakości we włoskim stylu. To, co wyróżnia JUST99 z tłumu innych sklepów on-line, to oryginalne dzieła sztuki i elementy wystroju wnętrz, dostępne wyłącznie w limitowanych i ponumerowanych 99 sztukach.

Produkty te tworzone są wyłącznie dla JUST99 przez międzynarodowych architektów, projektantów, fotografów i artystów. To rezultat długich poszukiwań, pasji i tradycji. Każdy ma możliwość posiadania swojego ulubionego produktu z limitowanej edycji, ze świadomością, że istnieje jedynie 99 takich egzemplarzy na świecie.

Just99 tworzą Marzena Ciesielka, pochodząca ze Szczawnicy, absolwentka Wydziały Architektury w Trieście oraz Carlo Piemonte, ceniony menedżer działający w branży projektowania wnętrz we Włoszech. Oboje postanowili połączyć pasję do sztuki i kreatywność z europejskim stylem, tworząc innowacyjny, przyszłościowy biznes.

Podróżując po świecie i odwiedzając moich przyjaciół zdałam sobie sprawę, że w wielu naszych domach widzimy piękne przedmioty, które jednak są często identyczne, niezależnie od tego gdzie żyjemy. Produkty te, popularne dzięki przystępnym cenom, nie wyrażają charakteru ich właścicieli. To był dla mnie punkt wyjścia wraz z moją miłością do designu, to popchnęło mnie do stworzenia JUST99: międzynarodowej platformy e-commerce, oferującej limitowane edycje produktów, które pozwolą nam ujawnić nasz prawdziwy styl oraz odróżnić nasze domy od innych.

- mówi założycielka JUST99, Marzena Ciesielka.

Carlo Piemonte, współtwórca JUST99 kontynuuje:

JUST99 jest fascynującym i ambitnym projektem, skierowanym głównie na rynek europejski. Poprzez używanie międzynarodowego języka designu, pragniemy dotrzeć do klientów z wielu krajów. Naszymi produktami chcemy dać pewność, że miłośnicy sztuki będą mogli wykończyć swoje domy ręcznie robionymi przez włoskich rzemieślników, unikalnymi przedmiotami, interpretując "Made in Italy" na swój własny sposób. Byliśmy poruszeni entuzjazmem i pozytywnością, wyłaniającą się z naszych współpracy i czujemy, że nadszedł czas aby z powrotem skupić się na jakości, a nie na ilości.

Just99 działa od końca 2014 roku, oferując co 2 tygodnie nowy, wyjątkowy produkt. Wszystkie artykuły posiadają numer od 01 do 99 oraz dołączony certyfikat, który weryfikuje autentyczność produktu oraz świadczy o pasji, jaka wiąże się z każdym produktem. JUST99 gwarantuje dostawę na terenie całej Europy w ciągu 4-5 dni od daty zakupu on-line. W momencie, gdy wszystkie 99 sztuk danej serii zostanie wyprzedanych, nie będzie żadnych replik ani dodatkowych dostaw w przyszłości: pozycja zostanie zachowana w archiwum JUST99 i nigdy nie będzie reprodukowana.

Jedną z ostatnich nowości marki Just99 jest oryginalny stojak na tablet , zaprojektowany przez Giorgia Zanellato . Inspirowany górskim pejzażem, dynamiczny oraz minimalistyczny wzór sprawdzi się zarówno w domu jak i w biurze. Jego niepozorna forma posiada wiele funkcji, które mają za cel utrzymanie porządku w miejscu pracy. Zmieści się tu nie tylko tablet, ale też telefon, koperty czy pióro. Kompaktowy, uniwersalny rozmiar pozwala na łatwe dopasowanie przedmiotu w każdej przestrzeni. Subtelny, delikatny wzór podkreśla graficzny motyw, fakturę i formę przedmiotu.

Jak Wam się podoba taki pomysł na markę? Czekamy na Wasze komentarze!

ZOBACZ ZDJĘCIA>>

Więcej o: