Zapraszamy na targi Nie-zwykły design

Wielofunkcyjność, nowe technologie, funkcjonalność, inteligentny design- oto, co pokażą polscy i zagraniczni projektanci, podczas targów Nie-zwykły Design w Warszawie 3 i 4 października 2015 roku.

W targach Niezwykły Design w ciągu dwóch dni uczestniczy ponad 15 000 osób. Skąd ta popularność? Projektanci stawiają na gust, prestiż i unikalne wzornictwo.

W tym roku zaprezentowane zostaną projekty mebli, oświetlenia, elementów dekoracyjnych, designu dla dzieci oraz akcesoriów kuchennych. Projektantom przyświeca wspólny cel: propagowanie nowoczesnych i niekonwencjonalnych rozwiązań, wykorzystujących innowacyjne surowce, pomysły i technologie.

"Zależy nam na pokazaniu talentu i profesjonalizmu w jednym. Niezwykły design, to jedyne miejsce w Polsce, gdzie projektanci będą mogli spotkać się z biznesem oraz klientem końcowym" - mówi organizator targów, zaznaczając, że zależy mu także na "odczarowaniu" designu poprzez zdjęcie go z piedestału, przy zachowaniu prestiżu który mu towarzyszy.

Jest to pierwsza edycja, w czasie której stworzona zostanie strefa warsztatów i wykładów edukacyjnych ze sfery designu, a w ich ramach: prelekcje, panele dyskusyjne i wykłady z udziałem znanych specjalistów z dziedziny kultury i sztuki w zakresie projektu Opera Lab, w tematyce "Mobilne idee. Miasto jako przestrzeń sztuki" we współpracy z Teatrem Wielkim i Operą Narodową, a także prelekcja i warsztaty "Design Thinking, czyli prototypowanie marzeń". Jak co roku zostanie utworzony kreatywny kącik dla najmłodszych.

Targom partnerują dodatkowe eventy. Pierwszy- Gala Niezwykły Design, w czasie której zostaną przyznane statuetki za najlepszy design. Kolejny, to strefa porad: jak funkcjonalnie urządzić małe wnętrze, w ramach "Projekt małe wnętrze".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.