Serwis Butterfly Dream od Fyrklövern

Połączenie klasycznej elegancji z niezwykle finezyjnym wzorem. A do tego kwiaty, niebieskie motyle i zdobienie z 18-karatowego złota stanowią o wyjątkowości serwisu Butterfly Dream skandynawskiej marki Fyrklövern.

Chyba każdy z nas niejednokrotnie marzył o tym, aby znaleźć się na ukwieconej łące pełnej motyli. Dzięki serwisowi Butterfly Dream marki Fyrklövern, pragnienie to może stać się rzeczywistością! Biała porcelana najwyższej jakości z ręcznie litografowanym wzorem przedstawiającym niebieskie motyle i piękne kwiaty dekorowane prawdziwym złotem, to spełnienie marzeń wszystkich miłośników piękna i elegancji.

Autorką kunsztownego wzoru jest Astrid Gate - uznana artystka w dziedzinie dekoracji szkła. W swej twórczości, projektantka inspiruje się bogactwem przyrody i w bajkowy sposób łączy świat fantazji z rzeczywistością. Serwis Butterfly Dream jest tego najlepszym przykładem. O unikalności zastawy świadczy znajdujący się na spodzie każdego elementu serwisu - podpis autorki.

Z serwisem Butterfly Dream doskonale współgrają szklane wyroby zdobione motywem motyli i kwiatów. Piękne kieliszki i szklanki stanowią dodatkową ozdobę i uzupełnienie tej zastawy. Jeśli więc marzy nam się bajkowa oprawa podawanych przez nas dań, serwis Butterfly Dream doskonale spełni nasze pragnienia. Dzięki niemu, zarówno na co dzień, jak i od święta nasz stół może przeobrazić się w złotą krainę motyli.

PRZEJDŹ DO GALERII >>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.