Pastele we wnętrzach

Te delikatne barwy nadają naszym wnętrzom lekkości i wiosennego charakteru. Wybraliśmy kilka najciekawszych mebli i gadżetów w pastelowych odcieniach. Czas na "pastelowe" zmiany!

Do niedawna pastele były wykorzystywane głównie w pokojach dziecięcych. Czasami stanowiły drobny akcent w kuchni czy sypialni. Jednak w ostatnim czasie coraz odważniej wkraczają na salony - już nie jako tło, ale główne elementy aranżacji.

Doskonale komponują się z różnymi kolorami, choć szczególnie dobrze wypadają z bielą, która uwydatnia ich niezwykły charakter. To świetne rozwiązanie dla osób, które narzekają na brak światła - świeża mięta, ciepły błękit, pudrowy róż - te kolory sprawiają, że wnętrze staje się jaśniejsze.

Pastelowe odcienie nadają mieszkaniowym aranżacjom pogodnego charakteru. Nie musimy przeprowadzać gruntownego remontu i urządzać naszego domu od nowa by go uzyskać - wystarczy nowy dywan w delikatnym brzoskwiniowym odcieniu, ramki na zdjęcia w kolorze mięty, czy poduszki w barwach rozbielonej żółci.

Wybraliśmy kilka mebli, sprzętów i innych gadżetów w pastelowych odcieniach.

Więcej o: