Przestronne mieszkanie na warszawskiej Ochocie

Jasne, otwarte przestrzenie i mocne, energetyzujące kolory, czyli mieszkanie pary młodych ludzi.

Zaglądamy dziś do przestronnego mieszkania na warszawskiej Ochocie. Inwestorami są młodzi ludzie, którzy chcieli aby projekt odzwierciedlał ich sportowe pasje i niezwykły tryb życia. Mieszkanie, o powierzchni 75 m kw., zostało zaprojektowane przez ABU Wnętrza - pracownię stworzoną przez Annę Betley-Uchańską w 2009 roku.

Wyjściem dla projektu był stan deweloperski w prestiżowej inwestycji. Podstawowe założenia to: minimalizm, jasne, otwarte przestrzenie z dużą ilością szaf i schowków oraz mocne, energetyzujące kolory. Właścicielom zależało na bezproblemowym utrzymaniu czystości. Lokatorami są także dwa niesforne psy.

Sercem mieszkania jest duży salon z aneksem kuchennym i częścią biurową. Korytarz wejściowy jest przestronny z pojemną szafą wnękową. Są tu dwie łazienki - jedna dla gości (pobudzająca kolorem czerwonym i graficznym motywem miast), druga to damski salon kąpielowy ( jest bardziej przytulna i nastrojowa, z elementami azjatyckimi).

Zwraca uwagę ściana nad łóżkiem sypialni. Architekci zaprojektowali tu graficzne oznaczenie stref. Dzięki nim każdy domownik trafi na swoją połówkę łóżka.

Jak Wam się podoba to mieszkanie?

ZOBACZ ZDJĘCIA MIESZKANIA>>

Zobacz wideo
Więcej o: