Pościel BOHOBOCO w Biedronce

Projektanci polskiej marki modowej BOHOBOCO stworzyli specjalnie dla sieci Bieronka komplety pościeli.

BOHOBOCO to uznana polska marka modowa, którą tworzy duet projektantów - Kamil Owczarek i Michał Gilbert Lach. Ich projekty, inspirowane są stylami charakterystycznymi dla najważniejszych stolic mody. Paryski szyk łączy się tu z londyńską awangardą i włoską elegancją.

30 listopada w świątecznej ofercie sklepów Biedronka, pojawią się komplety pościeli zaprojektowane przed BOHOBOCO. Dostępne będą w różnych wzorach, w stonowanej kolorystyce charakterystycznej dla projektantów. Na pościelach pojawią się odcienie szarości, pastele, duet czerni i bieli oraz fuksje połączone z kobaltem. Pościel wykonana jest ze 100% satynowej bawełny.

Praca nad projektem była dla nas ciekawym wyzwaniem. Projektując pościel, musieliśmy pamiętać o dwóch aspektach - estetycznym i praktycznym. To pościel najczęściej nadaje charakter całej sypialni i wpływa na jej styl. To z kolei bezpośrednio przekłada się na jakość snu

- mówi Kamil Owczarek.

Fot. mat. prasowe

Współpraca obu marek jest nawiązaniem do światowego trendu obecności wiodących marek kreatorów mody w popularnych kanałach dystrybucji.

Praca nad projektem to dla nas zupełnie nowe doświadczenie. Po raz pierwszy podjęliśmy się takiego przedsięwzięcia i ważne było, żeby zaproponować rozwiązania bliskie naszej marce, stawiając jednocześnie na różnorodność. Dzięki mnogości kolorów - szarości, czarno-białej geometrii, fuksji z kobaltem oraz pasteli każdy odnajdzie połączenie barw oraz wzorów właściwych dla siebie

- dodaje Michał Gilbert Lach.

Do wyboru będą komplety w dwóch rozmiarach - 160 x 200 cm w cenie 89 zł i 220 x 200 cm w cenie 99 zł.

Jak Wam się podoba efekt współpracy BOHOBOCO z Biedronką?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.