Polski projekt: plakaty od Gumberry

Lubisz ozdabiać ściany niebanalnymi plakatami? Plakaty od Gumberry są dla ciebie!

Coraz częściej można spotkać projekty polskich projektantów, którzy tworzą dodatki będące alternatywą dla ozdób z popularnych sieciówek. Firma Gumberry tworzy plakaty, które ożywią każde wnętrze. Założycielka firmy, Iga Gumowska, jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu (obecnie Uniwersytet Artystyczny). Zmysł artystyczny towarzyszy jej od dziecka.

Pomysł na założenie Gumberry pojawił się gdy urządzała swoje mieszkanie. Szukała wyjątkowych dodatków, dlatego nie zadowalała jej oferta popularnych marek. Jak wiadomo, potrzeba jest matką wynalazków, więc Pani Elżbieta zajęła się projektowaniem plakatów.  Postanowiła wykorzystać swoje kompetencje tworząc unikatowe projekty. Na początku projektowanie plakatów było jej nowym hobby, jednak z czasem, gdy coraz więcej osób zaczęło się nimi interesować, założyła firmę Gumberry.

Staram się aby kolekcja była spójna i jednocześnie spełniała oczekiwania każdego klienta jest więc coś dla dzieci, mężczyzn, na prezent ślubny czy parapetówkę

- mówi Iga Gumowska.

Oprócz tego można zamówić spersonalizowany plakat, który będzie unikatowym dodatkiem w wystroju twojego wnętrza.

Plakaty Gumberry drukowane są wielkoformatowym ploterem na satynowym papierze o gramaturze 200g i można je kupić bez oprawy bądź oprawione w uniwersalnych białych lub czarnych ramkach.

Jak Wam się podobają plakaty Gumberry?

Więcej o: