Świąteczne inspiracje CottonBee.pl - ubierz dom na święta

Tkaniny w renifery, choinki, a może śnieżynki? Takie między innymi wzory proponuje na zbliżające się święta Bożego Narodzenia firma CottonBee.pl. Tymi tkaninami stworzysz stylowe świąteczne ubranie dla swojego domu.

CottonBee.pl to pierwsza w Polsce drukarnia tkanin, w której możesz zamówić materiał z wymyślonym przez siebie wzorem. "Powstają u nas materiały z wzorami, jakie tylko wymarzą i narysują sobie nasi klienci. Na najwyższej jakości 100% bawełnianych tkaninach drukujemy, a następnie w wysokiej temperaturze utrwalamy wzór. Drukujemy nawet 20 cm tkaniny, ot tak na jeden wymarzony drobiazg, na przykład świąteczną poduchę" - mówi Agnieszka Owczarska z CottonBee.pl.

Tkaniny ze wzorami od CottonBee.plTkaniny ze wzorami od CottonBee.pl fot. CottonBee.pl fot. CottonBee.pl

Świąteczne dekoracje

Na zbliżające się święta Bożego Narodzenia firma CottonBee.pl przygotowała także własne wzory, spośród których mogą wybierać klienci. Są to wzory idealne na poduszki, obrusy, serwetki, a nawet na oryginalne opakowania na prezenty. Świąteczne dekoracje z tkaninami w piękne i niepowtarzalne wzory z pewnością wprowadzą do wnętrza odpowiedni klimat.

Z tkanin zadrukowanych w CottonBee.pl można uszyć: - artykuły wyposażenia wnętrz i dekoracyjne, takie jak poduchy, pościel, zasłonki, abażury; - ubrania, a wśród nich sukienki, koszule, okrycia wierzchnie; - artykuły dla dzieci: ubranka, pościel, dekoracje pokoi, maskotki i mnóstwo innych rzeczy.

Zobacz i ubierz swój dom na święta we wzorowe tkaniny od CottonBee.pl!

Więcej o: