Polski projekt: nowoczesne grafiki Projektto

Nowoczesne, kolorowe grafiki nowej polskiej marki. Pora na Projektto!

Ozdabianie ścian plakatami jest teraz bardzo modne. Nieustannie namawiamy Was do kupowania prac polskich twórców. Wystarczy tylko się rozejrzeć, a z całą pewnością znajdziecie grafiki które podbiją Wasze serca!

W kolejnej odsłonie cyklu " Polski projekt " prezentujemy Wam ciekawe, kolorowe grafiki polskiej marki Projektto. Założyła ją Magdalena Gniady-Kania. Pomysł narodził się podczas urządzania jej własnego mieszkania.

Miałam sporą przestrzeń, mało mebli i puste ściany. Brakowało dekoracji. Mając ograniczony budżet postanowiłam zrobić coś samodzielnie. Kiedy grafiki pojawiły się w mieszkaniu, wnętrze od razu nabrało charakteru, a znajomi twierdzili, że powinnam się nimi podzielić.

- mówi Magdalena Gniady-Kania.

Strony o urządzaniu wnętrz, designie czy ilustracji może oglądać całymi godzinami. Lubi polską ilustrację i skandynawski design. Podróżując zawsze zwraca uwagę na obowiązujące trendy w projektowaniu, obojętnie czy to jest ulica, sklep czy galeria.

Gdy projektuję lubię mieć konkretne zadanie. Może dlatego, że z wykształcenia jestem grafikiem to działam zadaniowo. Kiedy potrzebuję dekorację do przedpokoju projektuję hello , a kiedy córka chciałaby coś dla siebie rysuję królewnę . Moje prace wyróżnia kolor, lubię kiedy jest świeży i intensywny. Uważam, że wprowadza do wnętrza pozytywną energię. Często też stosuję elementy z tak zwanej ręki czyli własne odręczne pismo czy swobodną mocną linię.

- dodaje Magdalena.

Grafiki można kupić w sklepie Projektto.pl . Do wyboru są dwa formaty grafik (50x70 cm i 70x100 cm). Klient może zdecydować, czy woli wydruk na papierze 200 g czy na folii samoprzylepnej. Jak Wam się podobają prace Projektto? Czekamy na Wasze opinie!

Więcej o: