Polski projekt: stoliki marki HOLDIS

Polscy projektanci nie zwalniają tempa. Prezentujemy ręcznie wykonywane stoliki marki HOLDIS, które odmienią twoje wnętrze.

Zanim powstała marka HOLDIS jej założyciele już wcześniej mieli firmę specjalizującą się w  robionych z drewna portfelach, muszkach i osłonkach na telefony. Jednakże właścicielom to nie wystarczało i postanowili wziąć się za coś większego - stoły. Z pasji do zabawy drewnem, jesienią 2015 roku powstała marka HOLDIS.

Projektanci ręcznie robią stoły na zamówienie. Największym plusem tych wyrobów jest to, że są idealnie dobrane do potrzeb klienta. Kupujący ma bezpośredni wpływ na produkt, który otrzymają. Wood designerzy słuchają sugestii na temat kształtu i koloru. Gdy projektanci poznają już twoje zdanie, przechodzą do pracy nad unikalnym projektem. Całość dopełnią stalowe nogi hairpin - znak rozpoznawczy marki.

Stoły są bardzo praktyczne, ale ich funkcjonalność, nie stoi na przeszkodzie do tego, aby zachwycały także designem. Taki stół stanie się prawdziwą ozdobą w każdym wnętrzu.

Ciekawe jest to gdzie projektanci znajdują inspiracje. Natchnieniem dla wood designerów okazały się kształty... miast. Projekt, który cieszy się największą popularnością, to stół "Warszawa".

Mottem właścicieli marki HOLDIS jest wiara w to, że sukces tkwi w prostocie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.